Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМТОРГПОСТАЧ"
Найменування
Юридична адреса
33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО, будинок 10
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
38756309
Директор
ШЕВЧУК АНТОН ЮРІЙОВИЧ

Організація розташовується за адресою: 33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО, будинок 10. Керівник організації - ШЕВЧУК АНТОН ЮРІЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 46.9 та унікальний код ЄДРПОУ - 38756309. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки