Повне найменування
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ "ОСОБЛИВЕ ДИТИНСТВО"
Найменування
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ "ОСОБЛИВЕ ДИТИНСТВО"
Юридична адреса
49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Кіровський район, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 12, приміщення 3
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
38197784
Директор
МІГУЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Організація ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ "ОСОБЛИВЕ ДИТИНСТВО" розташовується за адресою: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Кіровський район, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 12, приміщення 3. Керівник організації - МІГУЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 88.99 та унікальний код ЄДРПОУ - 38197784. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки