Повне найменування
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВКФ ХАРТЕХПРОМБУД"
Найменування
ПП "ВКФ ХАРТЕХПРОМБУД"
Юридична адреса
61045, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ВУЛИЦЯ ТОБОЛЬСЬКА, будинок 45, квартира 28
Статус
припинено
ЄДРПОУ
34757874
Директор
ПОТОЦЬКИЙ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

Організація ПП "ВКФ ХАРТЕХПРОМБУД" розташовується за адресою: 61045, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ВУЛИЦЯ ТОБОЛЬСЬКА, будинок 45, квартира 28. Керівник організації - ПОТОЦЬКИЙ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 41.2 та унікальний код ЄДРПОУ - 34757874. На даний момент організація має статус - припинено

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки