Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНБАСС-КРЕДО"
Найменування
ТОВ "ДОНБАСС-КРЕДО"
Юридична адреса
87532, Донецька обл., місто Маріуполь, Жовтневий район, ВУЛИЦЯ ІТАЛІЙСЬКА, будинок 116-А, офіс 401
Статус
припинено
ЄДРПОУ
37303678
Директор
УКРАІНСЬКА НАТАЛЯ ВАСИЛІВНА

Організація ТОВ "ДОНБАСС-КРЕДО" розташовується за адресою: 87532, Донецька обл., місто Маріуполь, Жовтневий район, ВУЛИЦЯ ІТАЛІЙСЬКА, будинок 116-А, офіс 401. Керівник організації - УКРАІНСЬКА НАТАЛЯ ВАСИЛІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 63.91 та унікальний код ЄДРПОУ - 37303678. На даний момент організація має статус - припинено

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки