Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРИТЕТ-АГРОТРЕЙД"
Найменування
ТОВ "ПАРИТЕТ-АГРОТРЕЙД"
Юридична адреса
61002, Харківська обл., місто Харків, Київський район, ВУЛИЦЯ АРТЕМА, будинок 24, квартира 28
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
36988641
Директор
БОТШТЕЙН ІГОР НАУМОВИЧ

Організація ТОВ "ПАРИТЕТ-АГРОТРЕЙД" розташовується за адресою: 61002, Харківська обл., місто Харків, Київський район, ВУЛИЦЯ АРТЕМА, будинок 24, квартира 28. Керівник організації - БОТШТЕЙН ІГОР НАУМОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 46.21 та унікальний код ЄДРПОУ - 36988641. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки