Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "С.В.-ГРУПП КОМПАНІ"
Найменування
ТОВ "С.В.-ГРУПП КОМПАНІ"
Юридична адреса
03037, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОПАРТИЗАНСЬКА, будинок 21, офіс 4
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
38674682
Директор
МЕЛЬНИКОВ ВАЛЕРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Організація ТОВ "С.В.-ГРУПП КОМПАНІ" розташовується за адресою: 03037, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОПАРТИЗАНСЬКА, будинок 21, офіс 4. Керівник організації - МЕЛЬНИКОВ ВАЛЕРІЙ СЕРГІЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 41.2 та унікальний код ЄДРПОУ - 38674682. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки