Повне найменування
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ З БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ "НАДІЯ"
Найменування
ГО КЛУБ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ НАДІЯ
Юридична адреса
19644, Черкаська обл., Черкаський район, село Сагунівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРКАСЬКА, будинок 105/2
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
35754419
Директор
ДЖУЛАЙ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Організація ГО КЛУБ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ НАДІЯ розташовується за адресою: 19644, Черкаська обл., Черкаський район, село Сагунівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРКАСЬКА, будинок 105/2. Керівник організації - ДЖУЛАЙ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 94.99 та унікальний код ЄДРПОУ - 35754419. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки