Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"
Найменування
ТОВ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"
Юридична адреса
07600, Київська обл., Згурівський район, селище міського типу Згурівка, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, будинок 28
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
33354308
Директор
АСТАХОВ СЕРГІЙ ОЛЕГОВИЧ

Організація ТОВ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА" розташовується за адресою: 07600, Київська обл., Згурівський район, селище міського типу Згурівка, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, будинок 28. Керівник організації - АСТАХОВ СЕРГІЙ ОЛЕГОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 49.31 та унікальний код ЄДРПОУ - 33354308. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

1 відгук

  • Зла (10 0 )

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються  додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні негативні відгуки
Останні позитивні відгуки