Повне найменування
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "М'ЯСОКОМБІНАТ "СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ"
Найменування
ПРАТ "М'ЯСОКОМБІНАТ "СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ"
Юридична адреса
95015, Автономна Республіка Крим, місто Сімферополь, Центральний район, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 31
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
30691810
Директор
ДОБРОВОЛЬСЬКА ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА

Організація ПРАТ "М'ЯСОКОМБІНАТ "СІМФЕРОПОЛЬСЬКИЙ" розташовується за адресою: 95015, Автономна Республіка Крим, місто Сімферополь, Центральний район, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 31. Керівник організації - ДОБРОВОЛЬСЬКА ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 68.2 та унікальний код ЄДРПОУ - 30691810. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки