Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРРОССНАБ -7Р"
Найменування
ТОВ "УКРРОССНАБ -7Р"
Юридична адреса
69081, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ВОЛЬСЬКА, будинок 16
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
34641213
Директор
КОВАЛЬ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Організація ТОВ "УКРРОССНАБ -7Р" розташовується за адресою: 69081, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ВОЛЬСЬКА, будинок 16. Керівник організації - КОВАЛЬ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 51.24.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 34641213. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
51.24.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки