Повне найменування
ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ЗАРІЧНИЙ"
Найменування
Юридична адреса
91015, Луганська обл., місто Луганськ, Артемівський район, ВУЛ.2-ГА КРАСНОЗНАМЕННА, будинок 20 А
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
24201812
Директор
СЕРГІЄНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Організація розташовується за адресою: 91015, Луганська обл., місто Луганськ, Артемівський район, ВУЛ.2-ГА КРАСНОЗНАМЕННА, будинок 20 А. Керівник організації - СЕРГІЄНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 81.1 та унікальний код ЄДРПОУ - 24201812. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки