Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ - К"
Найменування
ТОВ "ТАТ - К"
Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКО, будинок 1
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
31204150
Директор
АКІЛОВ РОМАН АРКАДІЙОВИЧ

Організація ТОВ "ТАТ - К" розташовується за адресою: 07300, Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКО, будинок 1. Керівник організації - АКІЛОВ РОМАН АРКАДІЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 50.50.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 31204150. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
50.50.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки