Повне найменування
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1451
Найменування
ВЧ А1451
Юридична адреса
61018, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ВУЛИЦЯ ДЕРЕВ'ЯНКА, будинок 3
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
8208941
Директор
ЄВТУШЕНКО ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Організація ВЧ А1451 розташовується за адресою: 61018, Харківська обл., місто Харків, Дзержинський район, ВУЛИЦЯ ДЕРЕВ'ЯНКА, будинок 3. Керівник організації - ЄВТУШЕНКО ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 84.22 та унікальний код ЄДРПОУ - 8208941. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки