Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК АКЦЕНТ"
Найменування
ТОВ "ТК АКЦЕНТ"
Юридична адреса
49101, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Кіровський район, ПРОСПЕКТ КІРОВА, будинок 28А
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
30514582
Директор
ЗАІМЕНКО ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА

Організація ТОВ "ТК АКЦЕНТ" розташовується за адресою: 49101, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Кіровський район, ПРОСПЕКТ КІРОВА, будинок 28А. Керівник організації - ЗАІМЕНКО ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 46.17 та унікальний код ЄДРПОУ - 30514582. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки