Повне найменування
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "100 ГЕКТАРІВ"
Найменування
С(Ф)Г "100 ГЕКТАРІВ"
Юридична адреса
89432, Закарпатська обл., Ужгородський район, село Тийглаш, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО ІШТВАНА, будинок 90
Статус
припинено
ЄДРПОУ
22086019
Директор
КЕВАРІ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ

Організація С(Ф)Г "100 ГЕКТАРІВ" розташовується за адресою: 89432, Закарпатська обл., Ужгородський район, село Тийглаш, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО ІШТВАНА, будинок 90. Керівник організації - КЕВАРІ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 01.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 22086019. На даний момент організація має статус - припинено


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки