Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АПТЕКА № 525"
Найменування
ТОВ "АПТЕКА № 525"
Юридична адреса
86700, Донецька обл., місто Харцизьк, М-Н "МЕТАЛУРГІВ", будинок 12
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
23982690
Директор
МАЙДАНИК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Організація ТОВ "АПТЕКА № 525" розташовується за адресою: 86700, Донецька обл., місто Харцизьк, М-Н "МЕТАЛУРГІВ", будинок 12. Керівник організації - МАЙДАНИК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 47.73 та унікальний код ЄДРПОУ - 23982690. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки