Повне найменування
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ЦАРІЦИНА О.О
Найменування
ФГ ЦІРІЦИНА О.О.
Юридична адреса
96534, Автономна Республіка Крим, Сакський район, село Низинне
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
22254913
Директор
ЦАРИЦИН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Організація ФГ ЦІРІЦИНА О.О. розташовується за адресою: 96534, Автономна Республіка Крим, Сакський район, село Низинне. Керівник організації - ЦАРИЦИН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 01.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 22254913. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки