Повне найменування
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТОРОЖДЕСТВЕНСЬКА ПАРАФІЯ ЛУГАНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М.МОЛОДОГВАРДІЙСЬК"
Найменування
Юридична адреса
94415, Луганська обл., місто Сорокине, місто Молодогвардійськ, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 25
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
21824550
Директор
ТЕРЕЩУК ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Організація розташовується за адресою: 94415, Луганська обл., місто Сорокине, місто Молодогвардійськ, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 25. Керівник організації - ТЕРЕЩУК ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 94.91 та унікальний код ЄДРПОУ - 21824550. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки