Повне найменування
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕЙМ"
Найменування
ПСП "СЕЙМ"
Юридична адреса
41816, Сумська обл., Білопільський район, село Нові Вирки
Статус
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
ЄДРПОУ
30748950
Директор
ЛИТОВЧЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Організація ПСП "СЕЙМ" розташовується за адресою: 41816, Сумська обл., Білопільський район, село Нові Вирки. Керівник організації - ЛИТОВЧЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 01.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 30748950. На даний момент організація має статус - зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки