Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРІМА ПЛЮС"
Найменування
ТОВ "ПРІМА ПЛЮС"
Юридична адреса
39625, Полтавська обл., Кременчуцький район, село Садки, ВУЛИЦЯ ЩОРСА, будинок 204
Статус
припинено
ЄДРПОУ
36955988
Директор
БРУСКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Організація ТОВ "ПРІМА ПЛЮС" розташовується за адресою: 39625, Полтавська обл., Кременчуцький район, село Садки, ВУЛИЦЯ ЩОРСА, будинок 204. Керівник організації - БРУСКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА . Організації присвоєно основний вид діяльності - 47.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 36955988. На даний момент організація має статус - припинено


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки