Повне найменування
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА ТА УПРАВЛІННЯ"
Найменування
ВГО "ЦДППУ"
Юридична адреса
02156, м.Київ, Деснянський район, ВУЛ. МІЛЮТЕНКА, будинок 11, квартира 109
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
35369276
Директор
ПУХТЕЦЬКА АЛЛА АЛЬБЕРТІВНА

Організація ВГО "ЦДППУ" розташовується за адресою: 02156, м.Київ, Деснянський район, ВУЛ. МІЛЮТЕНКА, будинок 11, квартира 109. Керівник організації - ПУХТЕЦЬКА АЛЛА АЛЬБЕРТІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 94.99 та унікальний код ЄДРПОУ - 35369276. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки