Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Ф.Р.Е.Ш."
Найменування
Юридична адреса
61121, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ПРОСПЕКТ ТРАКТОРОБУДІВНИКІВ, будинок 140-Б, квартира 75
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
33062528
Директор
РАДИК ІВАН ЛЬВОВИЧ

Організація розташовується за адресою: 61121, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ПРОСПЕКТ ТРАКТОРОБУДІВНИКІВ, будинок 140-Б, квартира 75. Керівник організації - РАДИК ІВАН ЛЬВОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 74.40.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 33062528. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
74.40.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки