Повне найменування
ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОКАРІВСЬКИЙ"
Найменування
ОК "ТОКАРІВСЬКИЙ"
Юридична адреса
75040, Херсонська обл., Білозерський район, село Токарівка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 16
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
38822561
Директор
ГАЛІНСЬКА НІНА ВАСИЛІВНА

Організація ОК "ТОКАРІВСЬКИЙ" розташовується за адресою: 75040, Херсонська обл., Білозерський район, село Токарівка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 16. Керівник організації - ГАЛІНСЬКА НІНА ВАСИЛІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 81.1 та унікальний код ЄДРПОУ - 38822561. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки