Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ "ФОРВАРД"
Найменування
ТОВ "ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ "ФОРВАРД"
Юридична адреса
11570, Житомирська обл., Коростенський район, село Білошиці, ВУЛИЦЯ ГРАНІТНА, будинок 11
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
36105555
Директор
ОВЧИНКО ЮРІЙ ІЛЛАРІОНОВИЧ

Організація ТОВ "ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ "ФОРВАРД" розташовується за адресою: 11570, Житомирська обл., Коростенський район, село Білошиці, ВУЛИЦЯ ГРАНІТНА, будинок 11. Керівник організації - ОВЧИНКО ЮРІЙ ІЛЛАРІОНОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 23.61 та унікальний код ЄДРПОУ - 36105555. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки