Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИНЬОГОРИ"
Найменування
ТОВ "СИНЬОГОРИ"
Юридична адреса
90034, Закарпатська обл., Міжгірський район, село Лозянський, будинок 142
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
32872594
Директор
ЦЕНДРА ВАСИЛЬ ТИМОФІЙОВИЧ

Організація ТОВ "СИНЬОГОРИ" розташовується за адресою: 90034, Закарпатська обл., Міжгірський район, село Лозянський, будинок 142. Керівник організації - ЦЕНДРА ВАСИЛЬ ТИМОФІЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 46.13 та унікальний код ЄДРПОУ - 32872594. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки