Повне найменування
ІВАНІВСЬКЕ СЕЛИЩНЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО
Найменування
ІВАНІВСЬКЕ ССТ
Юридична адреса
94643, Луганська обл., Антрацитівський район, селище міського типу Іванівка, ВУЛ.ОКТЯБРСЬКА, будинок 4
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
1744582
Директор
КРАВЦОВА ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА

Організація ІВАНІВСЬКЕ ССТ розташовується за адресою: 94643, Луганська обл., Антрацитівський район, селище міського типу Іванівка, ВУЛ.ОКТЯБРСЬКА, будинок 4. Керівник організації - КРАВЦОВА ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 47.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 1744582. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки