Повне найменування
СПІЛКА ПАЙОВИКІВ АГРОФІРМИ "ГАЛИЧИНА"
Найменування
Юридична адреса
48011, Тернопільська обл., Підгаєцький район, село Мужилів
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
3781340
Директор
ПОГРЕБНЮК ПЕТРО ІВАНОВИЧ

Організація розташовується за адресою: 48011, Тернопільська обл., Підгаєцький район, село Мужилів. Керівник організації - ПОГРЕБНЮК ПЕТРО ІВАНОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 01.11.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 3781340. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
01.11.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки