Повне найменування
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РОДИНА-С"
Найменування
ФГ "РОДИНА-С"
Юридична адреса
08667, Київська обл., Васильківський район, село Лосятин, ВУЛИЦЯ ЯКІРА, будинок 13
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
35803853
Директор
ПОНОМАРЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Організація ФГ "РОДИНА-С" розташовується за адресою: 08667, Київська обл., Васильківський район, село Лосятин, ВУЛИЦЯ ЯКІРА, будинок 13. Керівник організації - ПОНОМАРЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 01.11.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 35803853. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
01.11.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки