Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІ-ПАК ПРИНТ"
Найменування
ТОВ "ПОЛІ-ПАК ПРИНТ"
Юридична адреса
91033, Луганська обл., місто Луганськ, Ленінський район, ВУЛИЦЯ ЗВЄЙНЄКА, будинок 145 Ф
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
34579549
Директор
БОГДАНОВИЧ ЛЮБІЦА

Організація ТОВ "ПОЛІ-ПАК ПРИНТ" розташовується за адресою: 91033, Луганська обл., місто Луганськ, Ленінський район, ВУЛИЦЯ ЗВЄЙНЄКА, будинок 145 Ф. Керівник організації - БОГДАНОВИЧ ЛЮБІЦА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 25.22.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 34579549. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
25.22.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки