Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "МОЛОДИЙ ХАРКІВ"
Найменування
ТОВ "КОМПАНІЯ "МОЛОДИЙ ХАРКІВ"
Юридична адреса
61050, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 47
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
38633960
Директор
ДЕЙНЕКА АНАТОЛІЙ БОРИСОВИЧ

Організація ТОВ "КОМПАНІЯ "МОЛОДИЙ ХАРКІВ" розташовується за адресою: 61050, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 47. Керівник організації - ДЕЙНЕКА АНАТОЛІЙ БОРИСОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 60.2 та унікальний код ЄДРПОУ - 38633960. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки