Повне найменування
"ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "НІКА-2"
Найменування
Юридична адреса
68000, Одеська обл., місто Іллічівськ, ВУЛИЦЯ ДАНЧЕНКА, будинок 3-В, квартира 96
Статус
припинено
ЄДРПОУ
23861064
Директор
ШАЙДЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Організація розташовується за адресою: 68000, Одеська обл., місто Іллічівськ, ВУЛИЦЯ ДАНЧЕНКА, будинок 3-В, квартира 96. Керівник організації - ШАЙДЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 46.9 та унікальний код ЄДРПОУ - 23861064. На даний момент організація має статус - припинено

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки