Повне найменування
ІЗВАРИНСЬКА СЕЛИЩНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ М. КРАСНОДОНА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Найменування
ІЗВАРИНСЬКА СЕЛИЩНА ВК
Юридична адреса
94443, Луганська обл., місто Сорокине, селище міського типу Ізварине, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 23
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
33425584
Директор
ШАКАРЯН ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Організація ІЗВАРИНСЬКА СЕЛИЩНА ВК розташовується за адресою: 94443, Луганська обл., місто Сорокине, селище міського типу Ізварине, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 23. Керівник організації - ШАКАРЯН ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 84.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 33425584. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки