Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕЛІОРА СПЕРО"
Найменування
ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕЛІОРА СПЕРО"
Юридична адреса
03035, м.Київ, Солом'янський район, ПЛОЩА СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 2, приміщення 800
Статус
припинено
ЄДРПОУ
36311929
Директор
ДРАНЧУК ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ

Організація ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕЛІОРА СПЕРО" розташовується за адресою: 03035, м.Київ, Солом'янський район, ПЛОЩА СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 2, приміщення 800. Керівник організації - ДРАНЧУК ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 41.1 та унікальний код ЄДРПОУ - 36311929. На даний момент організація має статус - припинено

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки