Повне найменування
ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "НА ВАРТІ СПОКОЮ"
Найменування
ОК "СТ "НА ВАРТІ СПОКОЮ"
Юридична адреса
08142, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Бобриця, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 80
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
35325092
Директор
БАЙДАН ГУЗАЛЬ ШАКИРІВНА

Організація ОК "СТ "НА ВАРТІ СПОКОЮ" розташовується за адресою: 08142, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Бобриця, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 80. Керівник організації - БАЙДАН ГУЗАЛЬ ШАКИРІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 70.32.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 35325092. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
70.32.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки