Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФИРМА ТИТ"
Найменування
ТОВ"ФИРМА ТИТ"
Юридична адреса
83060, Донецька обл., місто Донецьк, Куйбишевський район, ВУЛ.КУЙБИШЕВА, Б.145, КВ.1
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
13491927
Директор
ТЕМПЕР ПАВЛО ЛЬВОВИЧ

Організація ТОВ"ФИРМА ТИТ" розташовується за адресою: 83060, Донецька обл., місто Донецьк, Куйбишевський район, ВУЛ.КУЙБИШЕВА, Б.145, КВ.1. Керівник організації - ТЕМПЕР ПАВЛО ЛЬВОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 25.12 та унікальний код ЄДРПОУ - 13491927. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки