Повне найменування
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОГО ДЕНДРОЛОГІЧНОГО ПАРКУ "ОЛЕКСАНДРІЯ" НАН УКРАЇНИ
Найменування
ППО ПДДП "ОЛЕКСАНДРІЯ" НАН УКРАЇНИ
Юридична адреса
09100, Київська обл., місто Біла Церква, ДЕНДРОПАРК "ОЛЕКСАНДРІЯ"
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
38452183
Директор
МЕЛЕШКО ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА

Організація ППО ПДДП "ОЛЕКСАНДРІЯ" НАН УКРАЇНИ розташовується за адресою: 09100, Київська обл., місто Біла Церква, ДЕНДРОПАРК "ОЛЕКСАНДРІЯ". Керівник організації - МЕЛЕШКО ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 94.2 та унікальний код ЄДРПОУ - 38452183. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки