Повне найменування
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАРТНЕР-ГАЗ"
Найменування
ПП "ПАРТНЕР-ГАЗ"
Юридична адреса
39623, Полтавська обл., місто Кременчук, Автозаводський район, ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙСЬКА, будинок 7, квартира 86
Статус
в стані припинення
ЄДРПОУ
32275463
Директор
ПУЗЕРЕЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Організація ПП "ПАРТНЕР-ГАЗ" розташовується за адресою: 39623, Полтавська обл., місто Кременчук, Автозаводський район, ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙСЬКА, будинок 7, квартира 86. Керівник організації - ПУЗЕРЕЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 50.50.0 та унікальний код ЄДРПОУ - 32275463. На даний момент організація має статус - в стані припинення

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
50.50.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки