Повне найменування
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "БЕСКИД-СЕРВІС" НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "БЕСКИД" ЛТД
Найменування
ДП "БЕСКИД-СЕРВІС" НВП "БЕСКИД" ЛТД
Юридична адреса
77300, Івано-Франківська обл., місто Калуш, ПРОСПЕКТ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 14А
Статус
припинено
ЄДРПОУ
31587211
Директор
МАЦЬКІВ ЄВГЕНІЯ РОМАНІВНА

Організація ДП "БЕСКИД-СЕРВІС" НВП "БЕСКИД" ЛТД розташовується за адресою: 77300, Івано-Франківська обл., місто Калуш, ПРОСПЕКТ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 14А. Керівник організації - МАЦЬКІВ ЄВГЕНІЯ РОМАНІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 62.01 та унікальний код ЄДРПОУ - 31587211. На даний момент організація має статус - припинено

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки