Повне найменування
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АПОСТОЛ" КЛУБ МАНДРІВНИКІВ"
Найменування
ГО "АПОСТОЛ" КЛУБ МАНДРІВНИКІВ"
Юридична адреса
69040, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Комунарський район, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, БУДИНОК 60
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
39199447
Директор
БОНДАРЕНКО АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Організація ГО "АПОСТОЛ" КЛУБ МАНДРІВНИКІВ" розташовується за адресою: 69040, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Комунарський район, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, БУДИНОК 60. Керівник організації - БОНДАРЕНКО АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 94.99 та унікальний код ЄДРПОУ - 39199447. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки