Повне найменування
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОНТЕРМО"
Найменування
ПП "ДОНТЕРМО"
Юридична адреса
83058, Донецька обл., місто Донецьк, Будьонівський район, ВУЛИЦЯ ДОНЕНЕРГО, будинок 23"В"
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
37602659
Директор
ВОЙТЮШЕНКО ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ

Організація ПП "ДОНТЕРМО" розташовується за адресою: 83058, Донецька обл., місто Донецьк, Будьонівський район, ВУЛИЦЯ ДОНЕНЕРГО, будинок 23"В". Керівник організації - ВОЙТЮШЕНКО ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 33.2 та унікальний код ЄДРПОУ - 37602659. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки