Повне найменування
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАКСИМУК"
Найменування
ФГ "МАКСИМУК"
Юридична адреса
57045, Миколаївська обл., Веселинівський район, село Покровка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 27
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
39185963
Директор
МАКСИМУК АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ

Організація ФГ "МАКСИМУК" розташовується за адресою: 57045, Миколаївська обл., Веселинівський район, село Покровка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 27. Керівник організації - МАКСИМУК АНАТОЛІЙ МАКСИМОВИЧ. Організації присвоєно основний вид діяльності - 01.11 та унікальний код ЄДРПОУ - 39185963. На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки