Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ"
Найменування
ТОВ "ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ"
Юридична адреса
21021, Вінницька обл., місто Вінниця, Ленінський район, ПРОСПЕКТ ЮНОСТІ, будинок 32, квартира 54
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
32340469
Директор
ТОМЧАК ОЛЕНА ПЕТРІВНА

Організація ТОВ "ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ" розташовується за адресою: 21021, Вінницька обл., місто Вінниця, Ленінський район, ПРОСПЕКТ ЮНОСТІ, будинок 32, квартира 54. Керівник організації - ТОМЧАК ОЛЕНА ПЕТРІВНА. Організації присвоєно основний вид діяльності - 81.29 та унікальний код ЄДРПОУ - 32340469. На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

немає Відгуків

Останні негативні відгуки
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСОЮЗ-ЗГУРІВКА"

    Відгук від: Зла

    Автосоюз Згурівський безвідповідально ставиться до внутрішніх рейсів маршруту Київ-Згурівка. Так, доїхати до с. Аркадіївка у другій половині дня, після роботи, практично неможливо: після 14.00 загалом відсутні рейси із заходом до "чорнобильського" містечка с. Аркадіївка. У вихідні дні на ранкові рейси з Києва до Аркадіївки відсутні квитки у касі, пасажири вимушені їхати 2 години, стоячи, у нелюдських умовах непристососованих для цього мікроавтобусів. Але, при цьому, квиток коштує 110 грн. За який сервіс, і за які умови власної безпеки платить пасажир? Чому не пускаються додаткові рейси при очевидній у них потребі?

    2019.06.08

Останні позитивні відгуки