Повне найменування
ГЕТЬМАН ЮЛІЯ МИХАЙЛІВНА
Найменування
Юридична адреса
01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СОФІЇВСЬКА, будинок 17, квартира 4
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СОФІЇВСЬКА, будинок 17, квартира 4. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 68.2 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

2 відкликання

 • Геннадий Б. (37 3 39 57)

  Это на самом деле юрфирма, под прикрытием агентства недвижимости, и глубоко не профессиональная: деньги берут и ничего не делают. Продают  информацию о клиентах нужным им людям. Обходите их и ее десятой дорогой, иначе останетесь голым!

  2018.11.17

 • Julia (10 0 )

  Основний вид діяльності вказаний невірно - компанія ніколи нерухомістю не займалася. З людей, що залишили про компанію відгуки ніхто клієнтом цієї компанії не був. У чому сенс цієї сторінки взагалі?

  2019.04.06

Останні негативні відгуки
 • ЗАГОРУЙ ВІКТОР ВІТАЛІЙОВИЧ

  Відгук від: Олександр

  Людина просто жалюгідний брехун, боягуз і нікчема, ніколи в житті незв‘язуйтесь якщо просить в борг абсолютно нічого (ні гроші, ні ремонт, ні запчастин, ні поліс страхування, ні забрати автомобіль з ремонту абсолютно нічого, говорить може все що завгодно навіть те що немає уявлення про що ти говоришь, ну хто зв’яжеться зрозуміє

  2019.07.22

Останні позитивні відгуки