Повне найменування
ГЕТЬМАН ЮЛІЯ МИХАЙЛІВНА
Найменування
Юридична адреса
01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СОФІЇВСЬКА, будинок 17, квартира 4
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СОФІЇВСЬКА, будинок 17, квартира 4. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 68.2 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

2 відкликання

 • Геннадий Б. (37 3 39 57)

  Это на самом деле юрфирма, под прикрытием агентства недвижимости, и глубоко не профессиональная: деньги берут и ничего не делают. Продают  информацию о клиентах нужным им людям. Обходите их и ее десятой дорогой, иначе останетесь голым!

  2018.11.17

 • Julia (10 0 )

  Основний вид діяльності вказаний невірно - компанія ніколи нерухомістю не займалася. З людей, що залишили про компанію відгуки ніхто клієнтом цієї компанії не був. У чому сенс цієї сторінки взагалі?

  2019.04.06

Останні негативні відгуки
 • ЧУГРІЙ ВІТАЛІЙ БОРИСОВИЧ

  Відгук від: Аркадий

  Аферист! Иногда указывает в объявлениях о пассажирских перевозках на prom.ua, old...что его зовут Витас Багрий, или Виталий Багрий,тел. 096-917-40-92. В месте с женой аферисткой Чугрий Викторией врут что они представляют фирму Виктория-транс в г. Тернополь ул. Зелёная. Но такой фирмы по этому адресу не существует. А мадам Чугрий Виктория забыла о существовании декларации на сайте «НАЗК» где она живёт на одну зарплату с безработным мужем и ребёнком. Не ведитесь! Будьте внимательны, аферисты не спят

  2020.05.26

Останні позитивні відгуки
 • ЛУЦЕЙКО ЯРОСЛАВ ЛЮБОМИРОВИЧ

  Відгук від: Андрій

  Луцейко Ярослав Любомирович Чесна, та порядна людина!,особисті дані якого були використані шахраями,тому я підтверджую що всі негативні відгуки про цю людину,є фальсифікованими та не правдивими!

  2020.05.26