Повне найменування
ЄВЧЕНКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Найменування
Юридична адреса
36003, Полтавська обл., місто Полтава, Октябрський район, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 22 А, квартира 2
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 36003, Полтавська обл., місто Полтава, Октябрський район, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 22 А, квартира 2. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 47.72 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - зареєстровано


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

1 відгук

 • Зоя (10 0 )

  11.07.2019 в магазині цього власника я придбала босоніжки. Магазин знаходиться в торговому будинку ЦУМ по вул. Соборності. На другий день, взувши нові босоніжки, я не встигла дійти до точки призначення, як на босоніжках повідлітали шлейки. На моє звернення до магазину, продавець морозиться, говорить, що не вповноважена вирішувати ніякі питання, номер Ігора Володимировича не дає. Якщо не хочете повертатися до дому босими замість нового взуття, ніколи- ніколи не скупляйтеся в ЦУМі в бутику “Top citi”. До речі, чек вони теж не дають, а це приховування прибутків. Питання куди дивиться податкова, залишається відкритим.

  2019.07.12

Останні негативні відгуки
 • ВЕНЧУК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

  Відгук від: Nataliya

  Не рекомендую данного перевозчика! Очень негативное впечатление оставил перевозчик в лице директора Александра, взял загрузку 21.06.18, а товар доставил 29.06.18. Каждый день кормил завтраками, утром говорил, что доставит после обеда, а после обеда говорил, что 100% завтра с утра и т.д.! Тоже самое он говорил и нашей службе безопасности! Из-за такого халатного отношения к своим обязанностям (как перевозчика) мы потеряли клиента.

  2019.07.14

Останні позитивні відгуки