Повне найменування
ШПАТУХ ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
Найменування
Юридична адреса
79052, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район, ВУЛИЦЯ РОКСОЛЯНИ, будинок 31, квартира 117
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 79052, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район, ВУЛИЦЯ РОКСОЛЯНИ, будинок 31, квартира 117. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 14.12 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

1 відгук

 • Anatoliy (10 0 )

  Дуже не серйозна людина не платить гроші за те що використала , тобто жила в мене на квартирі і зробили величезні боргів за комуналку і не оплатила за прожиття я телефоную до неї а вона не відповідає на мої дзвінки  моє враження що ця людина банкрок не довіряйте цій людині ЖАХ.

  2020.03.19

Останні негативні відгуки
 • КОСТЕЙЧУК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНА

  Відгук від: Іван

  ВНИМАНИЕ!!!!НИКОГДА НЕ ХОДИТЕ В ЭТУ КЛИНИКУ!!!! КОСТЕЙЧУК ЛЮБОВЬ ВЛАДИМИРОВНА!!!!!!ЗАПОМНИТЕ НИКОГДА!!! ХАМКА,ПЛЮС ХАЛАТНОЕ ОТНОШЕНИЕ К ПАЦИЕНТУ !!!! НЕ УБИРАЕТ КАРИЕС ДО КОНЦА!!! СВЕРЛИТ ДРЕЛИТ КАК ДЕД В ДУБОВУЮ СТЕНУ!!! ВО ВРЕМЯ РАБОТЫ П*ЗДИТ !!ДЕЛАЕТ ОЧЕНЬ БОЛЬНО!!!ПРИ ЧЕМ ЕЩЕ ГОВОРИТ -НЕ КРИВИСЬ! В ОБЩЕМ РЕБЯТ, я за все года такое отношение стоматолога впервые вижу!!! ПЛОМБУ ПОСТАВИЛА КОРЯВУЮ ЗУБ НА ЗУБ НЕ СХОДИТСЯ ПО ПРИКУСУ, КАРИЕС НЕ ДОЧИСТИЛА ДО КОНЦА!!!! НЕ ПРОКОНСУЛЬТИРОВАЛА!!!!!НЕ ПОЗДОРОВАЛАСЬ!!!НЕ СКАЗАЛА ДОСВИДАНИЕ!!!ОЧЕНЬ МНОГО ДЕНЕГ БЕРЕТ ЗА СВОЮ НЕКАЧЕСТВЕННУЮ КОРЯВУЮ РУКОЖОПУЮ РАБОТУ!!! Я ОООЧЕНЬ ПОЖАЛЕЛА ЧТО К НЕЙ ПОШЛА!!!!!!!!!!!!! И МОЙ МУЖ ТОЖЕ!

  2020.04.08

Останні позитивні відгуки
 • МАНЗЮК СНІЖАНА ВАЛЕРІЇВНА

  Відгук від: Лена

  Снежана - настоящий профи! Огромное спасибо за помощь, моя жизнь очень сильно изменилась!

  2020.03.19