Повне найменування
ЗБАРАНСЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Найменування
Юридична адреса
17508, Чернігівська обл., Прилуцький район, село Дідівці, ВУЛИЦЯ НИЗОВА, будинок 62
Статус
припинено
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 17508, Чернігівська обл., Прилуцький район, село Дідівці, ВУЛИЦЯ НИЗОВА, будинок 62. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 45.2 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - припинено

Види діяльності КВЕД


Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

3 відкликання

 • Інна (10 0 )

  У місті Буча промишляє шахрай, Збаранський Сергій Анатолійович, 12/04/1979 року народження, що прописаний за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, село Дідівці, вул. Низова, будинок 62 та Табачна Вікторія, що прописана за адресою: п.г.т. Машівка вул.Леніна 135 кв.58. Підписують договір з замовником на виготовлення меблів із дерева та не виготовляють їх, гроші не повертають. Декілька років назад займався шахрайством у Прилуках та Полтаві, за що було подано багото заяв потерпілими до суду. Інформацію можна перевірити на сайті YOUCONTROL у розділі - "Суди". Одна з постраждалих опубліковала інформацію за посиланням: https://attorney.org.ua/wanted/zbaranskyi-serhii-anatoliiovych-3018005407154155.
  Станом на 17/05/2019 в Бучанській поліції лежить декілька заяв від замовників, що не отримали своїх замовлень та грошові кошти, що були передані двом вищезазначеним шахраям. Бульте пильні! Нині мешкають за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків 5, квартира 14. Цех, на якому, начеб то, орендується приміщення де ці меблі виготовляються знаходиться за адресою: м. Буча, вул. Тургенева, 1.

  2019.05.17

 • Вікторія (10 0 )

  Збаранський Сергій Анатолійович - АФЕРИСТ!!! НИ ВКОЕМ СЛУЧАЕ НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С НИМ!!!! Подписывает договор, берет предоплату за исполнение работы и исчезает!!! Сейчас он проживает по адресу: Буча, улица Энергетиков 5, квартира 14!

  2019.05.14

 • Инна (159 24 23 )

  У меня заявление в милиции лежит на этого предпринимателя. Кто хочет связаться и проверить достоверность информации, пишите на эл.адрес(golybenko.inna@gmail.com). Взялся делать заказ, взял предоплату и пропал...

  2018.12.19

Останні негативні відгуки
 • ЧУГРІЙ ВІТАЛІЙ БОРИСОВИЧ

  Відгук від: Аркадий

  Аферист! Иногда указывает в объявлениях о пассажирских перевозках на prom.ua, old...что его зовут Витас Багрий, или Виталий Багрий,тел. 096-917-40-92. В месте с женой аферисткой Чугрий Викторией врут что они представляют фирму Виктория-транс в г. Тернополь ул. Зелёная. Но такой фирмы по этому адресу не существует. А мадам Чугрий Виктория забыла о существовании декларации на сайте «НАЗК» где она живёт на одну зарплату с безработным мужем и ребёнком. Не ведитесь! Будьте внимательны, аферисты не спят

  2020.05.26

Останні позитивні відгуки
 • ЛУЦЕЙКО ЯРОСЛАВ ЛЮБОМИРОВИЧ

  Відгук від: Андрій

  Луцейко Ярослав Любомирович Чесна, та порядна людина!,особисті дані якого були використані шахраями,тому я підтверджую що всі негативні відгуки про цю людину,є фальсифікованими та не правдивими!

  2020.05.26