Повне найменування
ХАХУЛА РОМАН ІВАНОВИЧ
Найменування
Юридична адреса
81613, Львівська обл., Миколаївський район, село Демня, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 34
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 81613, Львівська обл., Миколаївський район, село Демня, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 34. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 52.22.0 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності
52.22.0

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

1 відгук

 • Alex (10 0 )

  В вересні зробив замовлення на фасад. Фірма зробила 18% знижки, але за умови що оплата буде готівкою.Напевно таким чином хотіли обійти сплату податків. Отримав зразки фасаду і 10 вересня проплатив 70% замовлення. З цього часу почались проблеми. Точніше проблеми почались з того часу, як я отримав перші 30 квадратів плитки. З цих 30 квадратів, лише 8 квадратів підходили під ті умови, які ми обговорювали. А інші 22 квадрати, були з бульбашками і залитими замками. Для того щоб вставити плитку в профіль, доводилось прорізати замки. Представник фірми Роман Іванович обіцяв виправити це і плитку поміняти. Але далі ставало тільки гірше. Наступну партію, я отримав лише за півтора місяця, хоча на все замовлення були обговорені терміни в 45 днів. Тепер плитка прийшла не тільки з залитими замками і бульбашками, а ще і колір відрізнявся від першої партії. Від такої плитки я відмовився  і поставив умови про повернення грошей. Представник фірми переконав що це прикра випадковість і все виправить. Не пройшло і пів року, як 10 січня 2020 року, після багаточислених розмов по телефону, погроз в мій бік від представника фірми з Одеси, який працював у Януковича, приїзду на виробництво і купу нервів, я отримав все своє замовлення. На жаль, дива не сталось, плитки прийшла з залитими замками і різним кольором. Мені такий фасад не потрібен, але повертати гроші відмовляють, натомість вимагають решту оплати. Спільної мови ми не знайшли, тому переходимо в юридичну площину.
  Можливо комусь відгук буде корисним і збереже гроші, час та нерви.

  2020.01.15

Останні негативні відгуки
 • ВАРЛАШИН ДЕНИС ВІКТОРОВИЧ

  Відгук від: Антон Александрович

  Дуже непорядна людина..замовлення бере и не виконуе в точний строк...останний раз я вже все оплатив завчасно но вин все тягнув и не вислав замовлений товар в обумовлену з ним дату тому з мене инша фирма стягнула пеню((( НЕ РАДЖУ...!!!! непорядний -сидить вдома вчиться працювати порядно з людьми!!!!

  2020.02.25

Останні позитивні відгуки