Повне найменування
БАРИШЕВ ІГОР ГЕННАДІЙОВИЧ
Найменування
Юридична адреса
95023, Автономна Республіка Крим, місто Сімферополь, Київський район, ВУЛИЦЯ О.КОШЕВОГО, будинок 63
Статус
зареєстровано
ЄДРПОУ
Директор

Організація розташовується за адресою: 95023, Автономна Республіка Крим, місто Сімферополь, Київський район, ВУЛИЦЯ О.КОШЕВОГО, будинок 63. Керівник організації - . Організації присвоєно основний вид діяльності - 79.11 та унікальний код ЄДРПОУ - . На даний момент організація має статус - зареєстровано

Види діяльності КВЕД

Основний вид діяльності

Відгуки

Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивні відгуки можуть бути написані представниками організації, а негативні - конкурентами.
Вірити чи не вірити написаному вирішуйте самі.

Відгуки містять нецензурні вислови видаляються автоматично.

2 відкликання

 • Oлексій (10 0 )

  Ігор Баришов (Юрій Таран)  
  Так звана особа відома 2016 року. Перевірити можна цю інформацію коли попросити його скинути договір на електронну пошту. Договір буде складаний в одноосібному порядку. Де буде зазначено ;що він не повертає гроші і не має жодних обов'язків щодо виконаних робіт.
  Якщо комусь цікаво можу скинути цей договір, аудіо запис  також можу надати з даною особою...!

  2020.02.26

 • Виталий (10 0 )

  Можна аудиозапись и договор

  2020.02.28

Останні негативні відгуки
 • КОСТЕЙЧУК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНА

  Відгук від: Іван

  ВНИМАНИЕ!!!!НИКОГДА НЕ ХОДИТЕ В ЭТУ КЛИНИКУ!!!! КОСТЕЙЧУК ЛЮБОВЬ ВЛАДИМИРОВНА!!!!!!ЗАПОМНИТЕ НИКОГДА!!! ХАМКА,ПЛЮС ХАЛАТНОЕ ОТНОШЕНИЕ К ПАЦИЕНТУ !!!! НЕ УБИРАЕТ КАРИЕС ДО КОНЦА!!! СВЕРЛИТ ДРЕЛИТ КАК ДЕД В ДУБОВУЮ СТЕНУ!!! ВО ВРЕМЯ РАБОТЫ П*ЗДИТ !!ДЕЛАЕТ ОЧЕНЬ БОЛЬНО!!!ПРИ ЧЕМ ЕЩЕ ГОВОРИТ -НЕ КРИВИСЬ! В ОБЩЕМ РЕБЯТ, я за все года такое отношение стоматолога впервые вижу!!! ПЛОМБУ ПОСТАВИЛА КОРЯВУЮ ЗУБ НА ЗУБ НЕ СХОДИТСЯ ПО ПРИКУСУ, КАРИЕС НЕ ДОЧИСТИЛА ДО КОНЦА!!!! НЕ ПРОКОНСУЛЬТИРОВАЛА!!!!!НЕ ПОЗДОРОВАЛАСЬ!!!НЕ СКАЗАЛА ДОСВИДАНИЕ!!!ОЧЕНЬ МНОГО ДЕНЕГ БЕРЕТ ЗА СВОЮ НЕКАЧЕСТВЕННУЮ КОРЯВУЮ РУКОЖОПУЮ РАБОТУ!!! Я ОООЧЕНЬ ПОЖАЛЕЛА ЧТО К НЕЙ ПОШЛА!!!!!!!!!!!!! И МОЙ МУЖ ТОЖЕ!

  2020.04.08

Останні позитивні відгуки
 • МАНЗЮК СНІЖАНА ВАЛЕРІЇВНА

  Відгук від: Лена

  Снежана - настоящий профи! Огромное спасибо за помощь, моя жизнь очень сильно изменилась!

  2020.03.19